2021 ලග්නෙට අනුව ඔබ ගැන කියවෙන දේ මෙන්න

අපි 2021 වර්ෂය ආසන්නයටම ඇවිත්. එය දිග හැරෙන්නේ කෙසේද යන්න අප බොහෝ දෙනෙක් තුල කුතුහලය ඇති කරන්නක්. මේ නිසා ඔබේ කේන්දර සටහනට අනුව, නව වසර සමඟ ගෙන ඒමට හැකි දේ පිළිබඳ සොයා බැලීමට අපි තීරණය කලා. ඒ අනුව 2021 එළඹෙන වර්ෂය ඔබේ ලග්නයට වාසිදායකදැයි පහතින් බලන්න පුලුවන්.

මේෂ
වාසනාවන්ත අංකය: 5 වාසනාවන්ත වර්ණය: කොළ – නිල්
වෘත්තීය හා මූල්‍ය ක්ෂේත්‍රයේ සාර්ථක වසරක් අපේක්ෂා කළ හැකිය. අන්තර් පුද්ගල සම්බන්ධතා සහ සෞඛ්‍යය පිළිබඳ කාරණාවලදී ඔබ ස්ථාවර ප්‍රගතියක් ලබා ගනු ඇත. මූලික ක්‍රියාශීලීව සිටීම සඳහා යෞවනයන් එළිමහන් ක්‍රියාකාරකම් කෙරෙහි වැඩි උනන්දුවක් දක්වනු ඇත . ව්‍යාපාර වලදී, පළමු කාර්තුව තුළ ගණනය කළ අවදානම් කිහිපයක් ගැනීමට ඔබට සිදුවනු ඇති අතර වෘතිය වෙනුවෙන් ඔබ සම්මානයට පවා පාත්‍ර විය හැක.

පවුල් ජීවිතයේ, පළමු කාර්තුව තුළ යම් කැළඹිලි සහගත තත්වයක් සහ අසමගියක් ඇති විය හැකි අතර පසුව නිවාස හා පවුල් ජීවිතය සමථයකට පත් වේ. දරුවන් සමඟ, විශේෂයෙන් වැඩිහිටි හා විවාහක දරුවන් සමඟ හොඳ සම්බන්ධතාවයක් ඔබ භුක්ති විඳිනු ඇත. හවුල් පවුලක එකට ජීවත්වීම සිත්ගන්නාසුළු වනු ඇත. ඉදිකිරීම් ව්‍යාපාරයේ ආයෝජනය කිරීමෙන් ලාභදායී ප්‍රතිඵල ලැබිය හැකිය. ඔබගේ උදව් සහ දායකත්වයන් ප්‍රසිද්ධියේ පිළිගැනීමෙන් ඔබව වැඩි අවධානයට ලක් වේ.

වෘශභ
වාසනාවන්ත අංකය: 2 වාසනාවන්ත වර්ණය: ඉන්ඩිගෝ
2021 වර්ෂය සිසුන්ට වඩාත් හිතකර වන අතර ඔවුන් සිය අධ්‍යාපනයේ කැපී පෙනෙන දියුණුවක් ලබා ගනී. ඔබගේ වැඩ සහ කැපවීම මෙම වසරේ ඔබට ත්‍යාග සහ පිළිගැනීමක් ගෙන එනු ඇත. නව ව්‍යාපෘතියක් ආරම්භ කිරීම අපේක්‍ෂා කරන්නේ නම් එය තුන්වන කාර්තුවේදී ආරම්භ කිරීමෙන් වඩා මූල්‍යමය වාසි ගෙන එනු ඇත. වෘත්තීය ජීවිතයේ වැදගත් අංශයක ස්වාධීන වගකීම භාර ගැනීම සඳහා ඔබට වරප්‍රසාද හිමි වනු ඇත.

පැරණි මිත්‍රත්වයක් ජීවිත කාලය පුරාම බැඳීමක් බවට පත්වීමේ ප්‍රබල අවස්ථා තිබේ. ඔබේ ආකර්ශනීය බව සහ බුද්ධිය ඔබව සමාජ හමුවක ආකර්ෂණීය කේන්ද්‍රස්ථානය බවට පත් කරනු ඇත. නිවාස හා පවුල් ජීවිතය සාමකාමී වනු ඇත. මතභේදාත්මක දේපල සමඟ ගනුදෙනු කිරීමෙන් වළකින්න, එය වෙළඳපොලේ ඔබේ කීර්ති නාමයට හානි කරයි. ආගමික කාර්යයන් වලට දායක වීමට ඔබට ලැබෙන අවස්ථාවන්, අහිමි නොවන බවට වග බලා ගන්න. මානසික ශක්තිය වැඩි දියුණු කරගැනීමට යෝගා සහ භාවනා වල නිරත වන්න.

මිථුන
වාසනාවන්ත අංකය: 1 වාසනාවන්ත වර්ණය: රතු
2021 දී ඔබට සාර්ථක මූල්‍යමය ධාවනයක් ලැබෙනු ඇති අතර ඔබේ නව වෘත්තිය ශක්තිමත් සටහනකින් ආරම්භ කරනු ඇත. මෙම කාලය තුළ අන්තර් පුද්ගල සබඳතා ද ශක්තිමත් වනු ඇත. ඔබ සෞඛ්‍ය සම්පන්න පුද්ගලයන් සමඟ ඇසුරු කිරීම ආරම්භ කරන විට ඔබ ශක්තිමත් සෞඛ්‍යයක් භුක්ති විඳිනු ඇත. ඔබේ ඉපැයීමේ ශක්‍යතාවයේ කැපී පෙනෙන වර්ධනයක් ඔබට පෙනෙනු ඇති අතර එමඟින් දිගුකාලීන හිඟ මුදල් හෝ මූල්‍ය වගකීම් ඉවත් කිරීමට ඔබට හැකි වේ. රැකියාවල නියුතු අයට තම රැකියාවෙහි නිරවුල් බවක් දැනෙනු ඇති අතර තම ආයතනයේ වර්ධනය අපේක්ෂා කළ හැකිය.

තරුණ විවාහක යුවළයන් තම විවාහ ජීවිතය පිළිබඳ අවබෝධය හා සැලකිල්ල පිළිබඳ ස්වර්ණමය කාල පරිච්ඡේදයක් ආරම්භ කරනු ඇත. ඔබේ නෑදෑයින් වෙනුවෙන් ආගමික උත්සවයක් හෝ උත්සවයක් සංවිධානය කර මුළු පවුලම එකට එක් කළ හැකිය. ඔබේ වෘත්තීය අභිලාෂයන් පිළිබඳව දෙමාපියන් තුළ බියක් ඇති විය හැකි බැවින් ඔවුන් කෙරෙහි විශ්වාසය තැබිය යුතුය. හෝටල් කර්මාන්තයේ ආයෝජනය කිරීම නිවැරදි තේරීමක් විය හැකිය. නව නිවසක් ඉදිකිරීම හෝ නිවාස අලුත්වැඩියා කිරීම පළමු කාර්තුවේදී සිදු නොකළ යුතුය.

කටක
වාසනාවන්ත අංකය: 8 වාසනාවන්ත වර්ණය: ලා අළු
ඔබ පවුල් හා මූල්‍යමය වශයෙන් වාසිදායක කාල පරිච්ඡේදයක් භුක්ති විඳිනු ඇති අතර අතීත උත්සාහයන් 2021 දී ධනාත්මක ප්‍රතිලාභ ලබා දීමට පටන් ගනී. සිසුන්ට මේ වසරේදී දුෂ්කර තීරණ කිහිපයක් ගැනීමට සිදුවනු ඇත, නමුත් එය ඔවුන්ගේ උනන්දුව මත වනු ඇත. වැඩිහිටියන්ට මේ වසරේ නිරෝගීව හා සෞඛ්‍ය සම්පන්නව සිටීමට වඩාත් ක්‍රියාශීලී ජීවන රටාවක් ගත කිරීමට සිදුවනු ඇත. නව හවුල්කාරිත්වයන් සමඟ ව්‍යාපාරිකයින්ට තම ප්‍රවේශය පුළුල් කර ගත හැකිය. ඔබගේ උත්සාහය හා කැපවීම නිසා ඉහළ වගකීම් සහ නිදහසක් සහිතව උසස් තනතුරට උසස් වීමක් ලැබෙනු ඇත.

ප්‍රේම සම්බන්ධතා වල සුළු වෙනස්කම්, ප්‍රේම සම්බන්ධය පරාජය වීම් විය හැකි අතර අවබෝධය සහ සම්මුතිය මත ඒවා විසඳාගත හැකි වනු ඇත. පවුලේ බාලයන් ඔවුන්ගේ විශිෂ්ට ජයග්‍රහණ තුළින් පවුලට ගෞරවය හා ආඩම්බරය ගෙන එනු ඇත. කෙටි දැනුම්දීමකින් ගමන් කිරීම ඔබේ අපේක්ෂාවන්ට වඩා සතුටක් ගෙන දේ. දේපල වෙළඳාම් සඳහා ආයෝජනය කිරීමෙන් වළකින්න. මෑතකදී ඔබේ නමට පැමිණ ඇති මුතුන් මිත්තන්ගේ දේපලක් අළුත්වැඩියා කිරීමට ඔබට හැකිය.

සිංහ
වාසනාවන්ත අංකය: 9 වාසනාවන්ත වර්ණය: ලා දුඹුරු
ඔබේ ව්‍යාපාරයේ සැලකිය යුතු වර්ධනයක් සහිත ප්‍රගතිශීලී වසරක් අපේක්ෂා කළ හැකිය. වෘත්තීමය වශයෙන් ද ඔබේ අභිලාෂයන් බොහෝමයක් ඉටු කිරීමට වසර පොරොන්දු වේ. නවෝත්පාදනයන් හා නවීන තාක්‍ෂණය ඔවුන්ගේ පවත්නා ව්‍යාපාරයට ඒකාබද්ධ කිරීමට ව්‍යාපාරිකයින් සමත් වනු ඇත. මිනිසුන් ඔබව සමීපව බලා සිටින බැවින් වෘත්තීයම වර්ධනයන් ඔබව අවදානමට ලක් කරයි, නමුත් ඔබ විශිෂ්ඨ ලෙස එම කාර්යයන් ඉටු කරනු ඇත.

තරුණ යුවළයන් හොඳ සම්බන්ධතාවයක් බෙදාගනු ඇති නමුත් ඔවුන්ගේ සම්බන්ධතාවයේ බාහිර ඇඟිලි ගැසීම් පිළිබඳව ඔවුන් විමසිලිමත් විය යුතුය. සුහදතාවය සහ සමගිය පවත්වා ගැනීම සඳහා ඔබ පවුලේ අය සමඟ නිවසේ වැඩි කාලයක් ගත කිරීමට අවශ්‍ය වනු ඇත. ආගමික ස්ථානයකට ,දිගු කාලයක් තුල යාමට අපේක්ශා කල ගමනක් ඉතා සාර්ථක වනු ඇත. නිවසක වෙනසක් පුරෝකථනය කර ඇති අතර, මෙම පියවර ඔබේ නිවස තුළ බොහෝ සාමය හා සමෘද්ධිය ගෙන එනු ඇත. විදේශයන්හි ආයෝජනය කිරීම නීතිමය හේතුන් මත යම් යම් කරදර ඇති කළ හැකි නමුත් ඔබ සාර්ථක වනු ඇත.

කන්‍යා
වාසනාවන්ත අංකය: 3 වාසනාවන්ත වර්ණය: ලා දුඹුරු
කලබලකාරී කාල පරිච්ඡේදයකින් පසු පවුලේ හා මූල්‍යමය ස්ථාවරත්වය සමඟ ඔබට වාසිදායක කාලයක් භුක්ති විඳිය හැකිය. නව ව්‍යවසායකයින් ඔවුන්ගේ තනතුරු තහවුරු කර ගනිමින් ඔවුන්ගේ සීමාවන් පුළුල් කරනු ඇත. යෞවනයන් ඔවුන්ගේ ශරීරය සම්බන්ධයෙන් විශේෂයෙන් සැලකිලිමත් වන අතර ඔවුන්ගේ විඳදරාගැනීම සහ යෝග්‍යතාවය පරීක්ෂා කිරීම සඳහා නව අභියෝග භාර ගනු ඇත. හවුල් ව්‍යාපාර සහ හවුල්කාරිත්වයන් විසුරුවා හැරීමට ඉඩ ඇති අතර එය මූලික පසුබෑමකට හේතු වන නමුත් ඔබ ස්වාධීනව වැඩ කරන විට ඔබට වඩා හොඳ වනු ඇත.

සේවයේ නියුතු අයට ඔවුන්ගේ අපේක්ෂාවන් වැඩිදියුණු කර ගැනීමට නව අවස්ථා සොයා බැලිය හැකිය. අවිවාහක අයට විවාහ වීමට බලපෑම් ඇති විය හැකි අතර ඔවුන් නිවැරදි තේරීමක් කරනු ඇත. පවුලේ තරුණයෙකුට ඔබේ මග පෙන්වීම සහ රැකවරණය අවශ්‍ය වේ. නිල කටයුතු වෙනුවෙන් ඔබට වසරේ අග භාගයේදී වැඩි වශයෙන් ගමන් කිරීමට සිදුවනු ඇත. මිතුරන් සමඟ විදේශීය ගමනක් යෑමේ ඔබේ සිහිනය සැබෑ විය හැකිය. දේපල වෙළඳාම් සඳහා ආයෝජනය කිරීමට පෙර, ඔබේ පවුලේ සාමාජිකයන්ගේ උපදෙස් ගන්න. ඔබගේ යෝජනා මගින් මඟ පෙන්වනු ලැබීම ගැන ජනතාව සතුටු වන අතර ඒවා උද්යෝගයෙන් ක්‍රියාත්මක කරනු ඇත.

තුලා
වාසනාවන්ත අංකය: 4 වාසනාවන්ත වර්ණය: අහස නිල්
2021 දී ඔබ සමෘද්ධිමත් හා වාසනාවන්ත කාල පරිච්ඡේදයක් භුක්ති විඳිනු ඇත. ඔබේ වෘත්තියෙහි ස්ථාවරත්වය සහ ඔබේ පවුල් සබඳතාවල සමගිය ඇති වනු ඇත. ආහාර සීමා කිරීම් හා නිතිපතා ව්‍යායාම කිරීමෙන් දියවැඩියාවෙන් පෙළෙන අයට යහපත් ජීවිතයක් ගත කළ හැකිය. පවුලේ ව්‍යාපාරයේ යෙදී සිටින අයට නව මංපෙත් සොයාගත හැකිය. සේවයේ යෙදී සිටින අය තම වෘත්තිය ගැන වැඩි සැලකිල්ලක් දැක්විය යුතුය.

ආදරය කරන අයට විවාහයට අවස්ථාව සැලසේ. ඔබේ ආදර සහකරු සමඟ හුදෙකලා ස්ථානයකට නිවාඩුවක් ගත කිරීමටද හැකියාවක් ලැබේ. ව්‍යාපාර හෝ දේපළ සම්බන්ධ ඕනෑම නීතිමය ආරවුලක් ඔබට පක්ෂව තීරණය වේ. ලාභදායී දේපළ, නිවැරදි ස්ථානයක මිලදී ගැනීමෙන් ඔබට වාර්ෂිකව තුන් ගුණයක ලාභයක් ලබා ගත හැකිය. ඔබ හොඳ අදහස් වලින් පිරී ඇති අතර ඔබ තෝරා ගන්නා ක්‍රියාකාරකම්, අපේක්ෂා කරනවාට වඩා ධනාත්මක ප්‍රතිඵල ගෙන එයි.

වෘශ්චික
වාසනාවන්ත අංකය: 18 වාසනාවන්ත වර්ණය: තද රතු
ව්‍යාපාර කරන අයගේ ව්‍යාපාර සාර්ථක වේ. වෘත්තීය ක්‍ෂේත්‍රයේ නවකයන්ට අවස්ථා රාශියක් හිමි වේ. ප්‍රීතිමත් මනසක් ඔබට හොඳ සෞඛ්‍යයක් ලබා ගැනීමට ඉඩ සලසයි. වඩාත් අභිලාෂකාමී ලෙස තමන්ගේම ව්‍යාපාරයක් සැකසීමට ඉඩ ඇති අතර එය ඉදිරියේදී සාර්ථකත්වයක් ලබා දෙනු ඇත. ඔබ උපදේශකයෙකු හෝ නියෝජිතයෙකු ලෙස ස්වාධීනව කටයුතු කිරීමට අදහස් කර ඇත්නම්, ඔබ සාර්ථක වන අතර ඉක්මනින් මූල්‍ය ස්ථාවරත්වයක් අත්කර ගනු ඇත.

විවාහක අයට වැඩිහිටියන් හා දරුවන් සමඟ හොඳ සම්බන්ධතාවයක් හා අවබෝධයක් බෙදාහදා ගැනීම සඳහා අවස්ථාව ලැබේ. ගෘහස්ථ චර්යාවේ විශාල වෙනස්කම් වලට පවුලේ විරෝධතාවයන් ඇති විය හැකි බැවින්, විශාල වෙනස්කම් යෝජනා නොකරන්න. පවුල තුළ දීර්ඝ කාලයක් තිස්සේ පැවති දේපල ආරවුලක් සමථයකට පත් වන අතර ඔබට වත්කම්වලින් විශාල කොටසක් ලැබෙනු ඇත. වසරේ දෙවන කාර්තුවේදී ඔබේ ඉඩම හෝ නිවස උකස් කිරීම සුදුසු නොවේ. ඔබ වටා එකවර යහපත් දේවල් කිහිපයක් ආරම්භ විය හැක.

ධනු
වාසනාවන්ත අංකය: 7 වාසනාවන්ත වර්ණය: අළු
අසීමිත නිර්මාණශීලිත්වය සහ උද්යෝගය ඇති අය සඳහා 2021 වර්ෂය සාර්ථකත්වය සහ පිළිගැනීම ගෙන එයි. වෘත්තීයමය වශයෙන් ඔබට බොහෝ දේ අත්කර ගැනීමට හැකි වන අතර ගෘහස්ථ ප්‍රීතිමත් කාල පරිච්ඡේදයකට පිවිසෙනු ඇත. අපනයන / ආනයන නිෂ්පාදන සම්බන්ධයෙන් කටයුතු කරන අය විශාල ජාත්‍යන්තර සංවිධානයක් සමඟ ඇති කරගත් බැඳීමකින් පසු වේගවත් ප්‍රගතියක් ලබා ගනු ඇත. ඔබේ සමාගම විසින් සිදු කරනු ලබන අභිලාෂක ව්‍යාපෘතියේ ප්‍රධානියා වීමට ඔබට අවස්ථාව ලැබෙනු ඇත; ඔබ ඔබේ රාජකාරි සුවිශේෂී ලෙස ඉටු කරනු ඇත.

ඔබගේ උත්සාහය හා කැපවීම සමඟ ගෘහස්ථ සමගිය නිතරම පවතිනු ඇත. ගෘහස්ථ සාමයේ සහ සන්සුන් භාවයේ ධනාත්මකභාවය දරුවන් කෙරෙහි ධනාත්මකව පිළිබිඹු වේ. පවුලේ අය සමග විනෝද චාරිකාවන් යාමට අවස්ථාව සැලසේ. ඔබ දේපලක් මිලදී ගැනීමට අදහස් කරන්නේ නම්, නීතිමය කරුණු පිළිබඳව සමීපව සොයා බැලිය යුතුය.

මකර
වාසනාවන්ත අංකය: 9
වාසනාවන්ත වර්ණය: තද නිල්
නව වසරේ ඔබට පාඩු පියවා ලාභාංශ ලබා දීමට පටන් ගනී. ඔබගේ වෘත්තීය ජීවිතයට ස්ථිර පදනමක් ලැබෙන අතර ඔබට කීර්තිමත් අවස්ථාවන් හිමී වේ. ප්‍රාග්ධනය අපේක්ෂා කරන වෘත්තිකයින්ට සහ ව්‍යවසායකයින්ට පහසු කොන්දේසි මත අවශ්‍ය අරමුදල් ලැබෙනු ඇත. වාණිජ දේපලවල හොඳ ගනුදෙනුවක් ඔබේ මාර්ගයට පැමිණිය හැකිය.

ආදරය කරන අයට පවුලේ වැඩිහිටියන්ගේ ආශිර්වාදය ලැබෙන අතර ඔවුන්ගේ පීඩනය යටතේ විවාහවීම පිළිබඳව සලකා බැලීමට සිදු වෙනු ඇත. යෞවනයන් නිවැරදි මාවතකට ගෙන ඒමට ස්ථිර ලෙස හැසිරවීම අවශ්‍ය වේ. වෘත්තීයමය වශයෙන් බෙහෙවින් ප්‍රයෝජනවත්, දුරස්ථ නගරයකට යාමට සිදු වෙනු ඇති අතර එමගින් එතරම් පෞද්ගලික ප්‍රීතියක් නොලැබෙනු ඇත. ඔබේ දයානුකම්පාව සහ අවබෝධය දැඩි අවශ්‍යතා ඇති මිතුරෙකුට බෙහෙවින් උපකාරී වනු ඇත.

කුම්භ
වාසනාවන්ත අංකය: 18 වාසනාවන්ත වර්ණය: මැජෙන්ටා
සර්වකාලීන වර්ධනයක් සහ සංවර්ධනයක් සඳහා 2021 වර්ෂය ඉතා යහපත්ය. ව්‍යාපාරයේ යෙදී සිටින අයට හෝ නව ව්‍යාපාරයක් ආරම්භ කරන අයට එය ඉතා ලාභදායී වනු ඇත. වසරේ දෙවන කාර්තුවේදී ඔබ අන් අය සමඟ සතුට හා සුහදතාවය බෙදා හදා ගැනීමෙන් සෞඛ්‍යය වර්ධනය වේ. ඉතා ශක්තිමත් තරඟකාරී ක්‍රීඩාවකට සම්බන්ධ වීමට ඇති ඔබේ ආශාව ඔබේ ශක්තිමත් සෞඛ්‍යය අනුව යථාර්ථයක් බවට පත්වනු ඇත. ප්‍රාග්ධනය ඉහළ නැංවීම සුළු වශයෙන් සිදු වන නමුත් ඔබ සාම්ප්‍රදායික ක්‍රම සමඟ කළමනාකරණය කරනු ඇත.

ආදරය පිළිබඳ දීර්ඝ කාලයක් තිස්සේ තහවුරු කිරීමක් අපේක්ෂා කරන අයට වාසනාවන්ත විය හැකිය. පවුල ඉදිරියේ ඒකපාර්ශ්වික තීරණ ගැනීම දෙමාපියන්ගේ කෝපයට හේතු වනු ඇත, එබැවින් මුඒණ්ඩු වීම වළක්වා ගන්න. දුරස්ථ වූ පවුලේ අය එකට එකතු කිරීමට උත්සව අවස්ථා ඇති වේ. ආදර සහකරුවා සමඟ විනෝද චාරිකාවන් යාමට අවථාව ලැබේ. තම දේපළ බැහැර කිරීමට බලාපොරොත්තු වන අයට මෙම වසරේදී හොඳ මිලදී ගැනීම් ලැබෙනු ඇත. තනිවම දේවල් කිරීමට ඇති ආශාව ඔබව සාර්ථක කරවයි.

මීන
වාසනාවන්ත අංකය: 6 වාසනාවන්ත වර්ණය: රෝසි බ්‍රවුන්
ව්‍යාපාරිකයින්ට ඔවුන්ගේ ව්‍යවසාය පුළුල් වන අතර අතිරේක අංශයක් පිහිටුවීම නිසා විශාල නවාතැනකට යාමට සිදුවනු ඇත. පෙර වර්ෂයේ වෙහෙස මහන්සි වී වැඩ කිරීමේ ප්‍රතිඵල ලැබෙන අතර එමඟින් ඔබේ ධනය වැඩි වේ. ආහාර පාලනය පිළිබඳ දැඩි පාලනය සහ සාම්ප්‍රදායික යෝග්‍යතා ක්‍රම මගින් ජීවන රටා රෝග වළක්වා ගත හැකිය. වර්ෂය තුළ හොඳ කාර්ය සාධනයක් ලබා දීමෙන් රැකියාව ඔබව ඉහළ මාවතකට යොමු කරනු ඇත. අලුත විවාහ වූ අය නව ස්ථානයක් කරා යොමු වන අතර තරුණයින් මෙන්ම වැඩිහිටියන් සමඟද හොඳින් සම්බන්ධ වනු ඇත.

පවුලේ තරුණ අයගේ ක්‍රියාකරකම් පවුලේ කීර්තියට හේතු වේ. දිගු නිවාඩුවක් ගත කිරීමට විශාල වියදමක් ඇති විය හැකි බවින් සුමට නිවාඩුවක් සඳහා සියල්ල කල්තියා සැලසුම් කරන්න. ඔබ හොඳ දිගුකාලීන ආයෝජනයක් සොයන්නේ නම්, ඉදිකිරීම් යටතේ පවතින දේපලක් සඳහා යන්න. ඔබට හොඳ සහ නරක දේ සඳහා විශිෂ්ට ඇසකින් ඔබට ආශීර්වාද ලැබෙනු ඇත.

උපුටා ගැනීම හින්දුස්තානි ටයිම්ස් පුවත්පත ඇසුරින්…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *