free page hit counter
කියවන්නඔබේ නිවසේ දොරේ වර්ණය අනුව ඔබ ගැන කියවෙන දේ...

ඔබේ නිවසේ දොරේ වර්ණය අනුව ඔබ ගැන කියවෙන දේ මෙන්න

-

- Advertisment -spot_img

අපි තෝරන පාටවලින්, ඇඳුම් පැළඳුම්වල ඉඳන් ගෙදර අලංකරණය දක්වා අපි ගැන බොහෝ දේ හෙළි වෙනවා. සුදු, කහ සහ නිල් වැනි සමහර වර්ණ පරිසරයෙන් ඉතා ධනාත්මක ශක්තියක් අඩංගු වේ. අපි ජීවත් වන ස්ථානය සහ කාලගුණය අනුව යම් යම් වර්ණ තෝරා ගැනීමට ද අපි නැඹුරු වෙමු. එබැවින් ස්වාභාවිකවම, අපගේ වාසස්ථානය නියෝජනය කිරීමට අප කැමති වර්ණය අපගේ පෞරුෂය සහ අපගේ අද්විතීය චින්තනය පිළිබඳ බොහෝ දේ හෙළි කරයි.

  1. 1. ලා නිල් සහ තද නිල්

ලා නිල්: ඔබ ඉතා බලාපොරොත්තු සහගත සහ ධනාත්මක පුද්ගලයෙකි, මිනිසුන් සාමාන්‍යයෙන් ඔවුන්ට උපදෙස් අවශ්‍ය වූ විට ඔබ සමඟ කතා කිරීමට පැමිණේ. එපමණක්ද නොව, ඔවුන්ට හොඳ විහිළුවක් අවශ්‍ය නම් ඔවුන් ඔබේ දොරට තට්ටු කරනු ඇත.

තද නිල්: තද නිල් පැහැය, ඇතුළත ජීවත් වන මිනිසුන් වඩාත් සන්සුන් හා සන්සුන් වේ. ඔබේ නිවස ඕනෑම කෙනෙකුට විවෘතව ඇති බවට මගීන්ට පණිවිඩයක් යැවීමට ඔබට අවශ්‍ය වේ.

  1. 2. කහ

මෙම වර්ණයෙහි දීප්තිය එය දකින ඔබේ අසල්වැසියන්ට සහ ආගන්තුකයන්ට කුතුහලයක් ඇති කරයි. ඔබ බොහෝ විට දවසේ සෑම පැයකදීම මේ මොහොතේ ජීවත් වන උදෑසන පුද්ගලයෙක් විය හැකිය. ඔබ ඉතා පිළිගැනීමේ පුද්ගලයෙකි සහ ශුභවාදී ද වන අතර, ඔබ ගැන සෑම දෙනාම එය දැන ගැනීමට ඔබ කැමතිය. ජීවිතය සමහර විට අඳුරු විය හැකි බව ඔබ දන්නවා, නමුත් ඔබේ දොර එම අඳුර සමඟ මුසු විය යුතු නැත.

  1. 3. රතු

අතීතයේදී, රතු දොරක් යනු හුස්ම ගැනීමට කොහේ හරි අවශ්‍ය වූ සෑම කෙනෙකුම සම්පූර්ණයෙන්ම සාදරයෙන් පිළිගනු ඇති බවයි. අනෙක් අතට, ස්කොට්ලන්තයේ, උකස් ගෙවා ඇති පුද්ගලයින් ඔවුන්ගේ දොරවල් රතු පාටින් පින්තාරු කරනු ඇත, එබැවින් සෑම කෙනෙකුටම දැනගත හැකිය. අද, රතු දොරක් පිටුපස සිටින මිනිසුන්ගේ ශක්තිය සහ ධනාත්මක චින්තනය පෙන්නුම් කරයි.

  1. 4. කළු

කළු යනු ඉතා සංකීර්ණ වර්ණයක් වන අතර ඔබ ඔබේ ජීවිතය පාලනය කර ගෙන සිටින බලයලත් පුද්ගලයෙකු බවට පණිවිඩයක් යවයි. ඔබ ජීවිතය පිළිබඳ ඉතා බැරෑරුම් දැක්මක් ඇති ශක්තිමත් පුද්ගලයෙකු බව ඔබ පෙන්නුම් කරයි. ඒ සමඟම, ඔබ සහ ඔබේ නිවස වටා යම් අභිරහසක් නිර්මාණය කිරීමට ඔබ සමත් වේ.

  1. 5. කොළ

කොළ යනු ස්වභාවධර්මයේ වර්ණය වන අතර, ඔබේ දොරට මෙම වර්ණය පින්තාරු කිරීමෙන්, ඔබ ස්වභාවධර්මයට ආදරය කරන බවත් එය සමඟ මුසු වීමට උත්සාහ කරන බවත් පෙන්වයි. ඔබට අවශ්‍ය වන්නේ සාමකාමීව හා නිර්භීත ප්‍රකාශ නොකිරීමටය. ඔබ බොහෝ විට ඔබේ පවුල තුළ ආයෝජනය කර ඇති සහ ඔබේ ආරක්ෂාවට කැමති අයෙක් විය හැකිය. එය ඉක්මවා යාමක් විය හැකිය, නමුත් ඔබ ස්වභාවික පුද්ගලයෙකු බව දැනටමත් පැහැදිලිව පෙනෙන බැවින් ඔබේ ගෙවත්ත පිළිවෙලට තබා ගැනීමටද ඔබ කැමති වනු ඇත.

Latest news

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට් නිසා කිව්වොතින් ඒක වැරදි නෑ. අවිනිශ්චිත ක්‍රීඩාව ක්‍රිකට් බව ලෝකේ...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන අතර අයිතිකරුවන් ගැන බොහෝ දේ කියන්න. නමුත් සෑම කෙනෙකුම මුළු...

ගුණැති කෙසෙල්මුව විවිධ රස වලින් රෙසිපි 5ක් මෙන්න.

1. කෙසෙල්මුව සීනි සම්බෝල. අවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය :- කෙසෙල්මුව 1, ලියාගත් ළූණු ගෙඩි 1, කරපිංචා කොළ ස්වල්පයක්, හාල්මැස්සො ග්‍රෑම් 100 පමණ,...

නිෂ්පාදන නිර්මාණයේ සැබෑ විශිෂ්ටතම නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

"යක්ෂයා විස්තර තුළ සිටී, ”ප්‍රසිද්ධ ප්‍රකාශනය පවසන අතර එය එදිනෙදා අයිතම සැලසුම් කිරීම සඳහා විශේෂයෙන් සත්‍ය වේ. කෝපි බෑගයක...
- Advertisement -spot_imgspot_img

දැක්ක ගමන් මිලදී ගන්න හිතෙන අපූරු නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

අවම වශයෙන් එක් වරක් සාප්පු සවාරි ගිය ඕනෑම අයෙකු පරීක්ෂාවට එරෙහි වීම සහ රාක්කයේ ඇති නිෂ්පාදන පුදුම සහගත ලෙස...

රසම රස ඥානකතා ගෙදරදීම හදාගන්න විදිහ මෙන්න.

පිටි කෝප්ප 1බේකින් පවුඩර් තේ හැඳි 1බිත්තර 1සීනි 75gවැනිලා තේ හැඳි 1බටර් 50gකිරි ස්වල්පයක්. සාදන ක්‍රමය මුලින්ම සීනි හා බිත්තර හොදින්...

Must read

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට්...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන...
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you