free page hit counter
හැඩට ඉන්නගෙදර හදාගන්න පුළුවන් මේ බීම 06 නිසා ඔබේ ශරීර...

ගෙදර හදාගන්න පුළුවන් මේ බීම 06 නිසා ඔබේ ශරීර මේදය ඉතා ඉක්මනින් අඩු කරගන්නට පුළුවන්.

-

- Advertisment -spot_img

අපට ඔබේ බර අඩු කර ගැනීමේ අරමුණු සාක්ෂාත් කර ගැනීමට ඔබට උපකාර කිරීමට අවශ්‍ය බැවින් ශරීරයේ ඇති විෂ ඉවත් කිරීමට ඔබේ පරිවෘත්තීය වැඩි කිරීමට සහ අනවශ්‍ය මේදය දහනය කිරීමට උපකාරී වන පහසු මේදය දහනය කරන පාන වර්ග පහක් අපි ඔබ වෙනුවෙන් සොයා බැලුවා. මෙම බීම වල ඇති අමුද්‍රව්‍ය ශරීරයේ පිරිසිදු කිරීමේ ගුණ ඇති අතර දවසේ නියම වේලාවට ඒවා පානය කිරීමෙන් ඒවායේ බලපෑම වැඩි දියුණු කරයි. ඔබේ ප්රියතම වට්ටෝරුව තෝරාගෙන එය ඔබගේ එදිනෙදා ජීවිතයේ කොටසක් බවට පත් කරගෙන බලන්න. එසේම ඔබේ දින චර්යාවට හෘද ව්‍යායාම කිහිපයක් එක් කරන්න. එවිට ඔබට සිතාගත නොහැකි තරම් වේගයෙන් ඔබේ ජීවිතයේ ඔබ මෙතෙක් සිටි හොඳම හැඩය ලබාගැනීමට හැකි වනු ඇත.

6. Green ස්මූති


මෙම වට්ටෝරුව උදෑසන ආහාරයට පෙර පැය භාගයක් පානය කිරීමට සුදුසුයි. එය ආහාර දිරවීමේ පද්ධතිය පිරිසිදු කිරීමට උපකාරී වන අති අතර එවිට ඔබ දිවා කාලයේ පරිභෝජනය කරන සෑම දෙයක්ම කාර්යක්ෂමව හා වැඩි කාබෝහයිඩ්රේට එකතු නොවී දිරවීමට උපකාරී වෙයි. මෙම පානය පිළියෙළ කිරීම සඳහා ඔබ පහත ලැයිස්තුගත කර ඇති අමුද්‍රව්‍ය බ්ලෙන්ඩරයක මිශ්‍ර කළ යුතුයි. අමුද්‍රව්‍ය අන්නාසි පෙත්තක් භාගයක්. – ඝන පිපිඤ්ඤා පෙත්තක්. – සැල්දිරි ගහක් (සෙ.මී. 6). – වම්බටු මධ්යම පෙත්තක්. – මධ්යම ප්රමාණයේ රාබු.

5. මිදි සහ ඇපල් සයිඩර් විනාකිරි


මේක හදන්න හරිම සරලයි. එය රුධිරයේ සීනි මට්ටම නියාමනය කරයි. විෂ ද්‍රව්‍ය ඉවත් කරයි. මේදය ඉතා සීඝ්‍රයෙන් දහනය කරයි. හොඳම ප්රතිඵලය සඳහා සෑම ආහාර වේලකටම පෙර එක් වීදුරුවක් බොන්න. හොඳ තත්ත්වයේ ඇපල් විනාකිරි තෝරා ගැනීම මේ සදහා බොහෝ වැදගත්වේ. අමුද්රව්ය: මිදි යුෂ කෝප්පයක්. ඇපල් සයිඩර් විනාකිරි තේ හැදි 01. මින්ට් තේ කෝප්ප භාගයක්.

4. කස කසාය ඇට සහ ලෙමන් වතුර


කස කසාය ඇට ඔබේ සිරුරේ විෂ ඉවත් කිරීම සහ පිරිසිදු කිරීම සඳහා විශිෂ්ට බීජයකි. ස්වාභාවික ප්‍රතිඔක්සිකාරකවල විශිෂ්ට ප්‍රභවයක් වීමට අමතරව ඒවා ශරීරයේ අතිරික්ත මේදය ග්‍රහණය කර ඉවත් කිරීමට ද උපකාරී වේ. ලෙමන් සමඟ ඒකාබද්ධව මෙම පානය පානය කිරීමෙන් ඔබේ බර අඩු කර ගැනීමේ ඉලක්ක කරා ළඟා වීමට උපකාර කරනවා පමණක් නොව ඔබට ශක්තියක් ලබා ගැනීමටද මෙය උපකාරී වනු ඇත. එය ඔබට උණුසුම් හෝ සීතල පානය කළ හැකි පරිපූර්ණ උදෑසන අමෘතයකි. කස කසාය ඇට හැන්දක් සහ ලෙමන් අඩක් යුෂ වතුර වීදුරුවක් සමඟ මිශ්‍ර කරන්න. බීමට පෙර විනාඩි 10 ක් මිශ්රණය තබන්න.

3. ඉඟුරු ලෙමනේඩ්


ඉඟුරු යනු අපගේ ප්‍රතිශක්තිකරණ පද්ධතිය ශක්තිමත් කරන අතර අපගේ පරිවෘත්තීය ක්‍රියාවලිය වේගවත් කරන ආහාර වලින් එකකි. එවිට ආහාර දිරවීමේ ක්‍රියාවලීන් වෙනදාට වඩා වේගයෙන් සිදු වේ. ලෙමන් සමඟ ඒකාබද්ධව පානය කිරීම බර අඩු කර ගැනීමට බෙහෙවින් උපකාරී වේ. විශේෂයෙන් ඔබට හෘද වාහිනී ව්‍යායාම පුරුද්දක් තිබේ නම්. ඔබට අවශ්‍ය විටෙක මෙම ලෙමනේඩ් දවස පුරා පානය කළ හැකිය. අමුද්රව්ය: ලෙමන් ගෙඩි තුනකින් යුෂ මිරිකා ගන්න. ඉඟුරු ටිකක් අඹරා උණු වතුරට දමන්න. ඉඟුරු වතුර සිසිල් වන විට ලෙමන් යුෂ එකතු කරන්න. අපි සීනි එකතු කිරීම නිර්දේශ නොකරන නමුත් ඔබට පානය පැණිරස කිරීමට අවශ්ය නම් මී පැණි ටිකක් එකතු කරන්න.

2. මේදය දිය කරන පානය


නින්දට යන විට මෙම මිශ්‍රණය පානය කිරීමෙන් ඔබේ ශරීරය උත්තේජනය වන අතර පෙර නොවූ විරූ ලෙස මේදය දහනය වීමට හේතු වේ. මෙම අමුද්‍රව්‍ය මිශ්‍රණය පරිවෘත්තීය වේගවත් කිරීමට සහ ඔබ නිදා සිටියදී ඔබේ ශරීරයට විෂ ඉවත් කිරීමට උපකාරී වේ. ඔබ කළ යුත්තේ මෙම ද්‍රව්‍ය බ්ලෙන්ඩරයකට දමා නින්දට යාමට පෙර පානය පානය කිරීමයි. Parsley 1 පොකුරක්.ලෙමන් ගෙඩියක්. ඇපල් සයිඩර් විනාකිරි තේ හැදි 01. මී පැණි හෝ ඉඟුරු තේ හැන්දි 01. කුරුඳු තේ හැන්දි 01. වතුර කෝප්ප 02 ක්

1. බේකිං සෝඩා සහ පළතුරු


ඔබ සාමාන්‍යයෙන් කුකීස් සහ පිටි ගුලිය සකස් කිරීම සඳහා භාවිතා කරන අමුද්‍රව්‍යයක් ලෙස බේකිං සෝඩා ගැන සිතිය හැකි නමුත් මෙම නිෂ්පාදනය ඔබට බර අඩු කර ගැනීමට සහ ඔබේ සමස්ත සෞඛ්‍යය වැඩි දියුණු කිරීමට උපකාරී වන බව කවුරුත් නොදන්න කරුණකි. පහත සඳහන් ද්‍රව්‍ය එකට මිශ්‍ර කර දිනකට දෙවරක් පානය පානය කරන්න. සිසිල්, නැවුම් පානයක් සඳහා ඔබට අයිස් ටිකක් එකතු කළ හැකිය. ස්ට්රෝබෙරි කෝප්පයක්. නැවුම් මින්ට් කොළ පොකුරක්. බේකිං සෝඩා තේ හැන්දි 01. පවතුර කෝප්ප 02 ක්. ලෙමන් ගෙඩි 02

Latest news

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට් නිසා කිව්වොතින් ඒක වැරදි නෑ. අවිනිශ්චිත ක්‍රීඩාව ක්‍රිකට් බව ලෝකේ...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන අතර අයිතිකරුවන් ගැන බොහෝ දේ කියන්න. නමුත් සෑම කෙනෙකුම මුළු...

ගුණැති කෙසෙල්මුව විවිධ රස වලින් රෙසිපි 5ක් මෙන්න.

1. කෙසෙල්මුව සීනි සම්බෝල. අවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය :- කෙසෙල්මුව 1, ලියාගත් ළූණු ගෙඩි 1, කරපිංචා කොළ ස්වල්පයක්, හාල්මැස්සො ග්‍රෑම් 100 පමණ,...

නිෂ්පාදන නිර්මාණයේ සැබෑ විශිෂ්ටතම නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

"යක්ෂයා විස්තර තුළ සිටී, ”ප්‍රසිද්ධ ප්‍රකාශනය පවසන අතර එය එදිනෙදා අයිතම සැලසුම් කිරීම සඳහා විශේෂයෙන් සත්‍ය වේ. කෝපි බෑගයක...
- Advertisement -spot_imgspot_img

දැක්ක ගමන් මිලදී ගන්න හිතෙන අපූරු නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

අවම වශයෙන් එක් වරක් සාප්පු සවාරි ගිය ඕනෑම අයෙකු පරීක්ෂාවට එරෙහි වීම සහ රාක්කයේ ඇති නිෂ්පාදන පුදුම සහගත ලෙස...

රසම රස ඥානකතා ගෙදරදීම හදාගන්න විදිහ මෙන්න.

පිටි කෝප්ප 1බේකින් පවුඩර් තේ හැඳි 1බිත්තර 1සීනි 75gවැනිලා තේ හැඳි 1බටර් 50gකිරි ස්වල්පයක්. සාදන ක්‍රමය මුලින්ම සීනි හා බිත්තර හොදින්...

Must read

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට්...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන...
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you