free page hit counter
සෞඛ්‍ය උපදෙස්සම්බාහනයකින් ඔබට ක්ෂණික සහනයක් ලබා දිය හැකි අරුම පුදුම...

සම්බාහනයකින් ඔබට ක්ෂණික සහනයක් ලබා දිය හැකි අරුම පුදුම ක්‍රම 05 ක්

-

- Advertisment -spot_img

ඔබට ඔබේ ඥාතීන්ට හෝ සහකරුට හොද සම්බාහනයක් ලබා දීමට අවශ්ය නම් මෙම ලිපිය ඔබට අවශ්ය දේ නිසැකවම තිබෙන්නට පුළුවන්. ලස්සන, විවේකී සම්බාහනයකට වඩා හොඳ විය හැකි වෙන දෙයක් තිබේද ? ඇත්ත වශයෙන්ම සම්බාහනය ලබා දීම සඳහා මෙම ක්රියාපටිපාටිය ප්රතිවිරෝධතා ඇති බැවින් ඔබ නීති කිහිපයක් අනුගමනය කළ යුතුයි. ලිපියේ අවසානයේ ඔබට ඒවා සොයාගත හැකිවේ. ප්‍රසාද දීමනාවක් ලෙසෙ ඔබේ සම්බාහනය සැබවින්ම අද්විතීය කළ හැකි උපක්‍රම කිහිපයක් තිබේ. I Love You හි සම්බාහන ක්‍රම සහ ඉඟි කිහිපයක් පරීක්ෂා කර ඇති අතර දැන් අපට ඒවා ඔබට නිර්දේශ කිරීමට අවශ්‍යයි.

5. විවේකී වාතාවරණයක් ඇති කරන්න.


ඔබගේ සහකරුට බාධා කළ හැකි සියලුමදේ දුරකථන සහ වෙනත් ඕනෑම දෙයක් ඉවත් කරන්න. ඔබට සහ ඔබේ සහකරුට පහසු සේවා ස්ථානයක් සූදානම් කරන්න. නිහඬ සංගීතයක්, ඉටිපන්දම්, සම්බාහන තෙල් සහ උණුසුම් තුවා කිහිපයක් ප්රමාණවත් වනු ඇත. ඔබ දැනටමත් සම්බාහනය කර ඇති ප්‍රදේශ ආවරණය කිරීමට ඔබට තුවා අවශ්‍ය වේ.

4. පාදවලින් පටන් ගන්න.


අපගේ පාද වචනාර්ථයෙන් ආතතිය රැස් කරයි. එබැවින් ඔබ පාදයක් සම්බාහනය කරන විට මුළු මතුපිටටම පීඩනය යොදන්න. නමුත් ඔබ වැඩිපුර තද නොකිරීමට වග බලා ගන්න. ඉන්පසුව දණහිසට යටින් ඇති ප්රදේශය මඟහරවා ගනිමින් රවුම් චලනයන් තුළ කකුලේ පසුපස මතුපිටට ගමන් කරන්න. ෂින් සිට කලවා දක්වා ගමන් කරන්න. සැහැල්ලුවෙන් අතුල්ලමින් සහ මාංශ පේශිවලට පීඩනය යොදන්න. ඔබ එක් කකුලක් අවසන් වූ විට එය තුවායක් ආවරණය කර අනෙක් එක සමඟ එයම කිරීමට පටන් ගන්න.

3. පිටුපස උරහිස් සහ බෙල්ල සම්බාහනය කරන්න.


කකුලේ පහළ පිටුපසට ගමන් කරන්න. මෙම ප්රදේශයට පීඩනය යෙදීම තහනම් බව මතක තබා ගන්න. මාංශ පේශී සැහැල්ලුවෙන් සම්බාහනය කර කොඳු ඇට පෙළේ සිට දෙපැත්තට අතගාන්න. ඔබේ අත්ල එකිනෙකට ලම්බකව තබා ගන්න. ඉන්පසුව ඔබේ ඇඟිලිවලින් පීඩනය යෙදීමෙන් ඔබට සම්පූර්ණ පිටුපසට සහ උරහිස් සම්බාහනය කළ හැකියි.

උරහිස් සහ බෙල්ල සම්බාහනය කරන අතරතුර ඔබ ඔබේ මාපටැඟිල්ල මාංශ පේශි තුළට තල්ලු කරනවාක් මෙන් වැඩි පීඩනයක් යොදන්න. නමුත් බොහෝ දුර ගෙනයන්න එපා.

2. අත් ගැනද අවධානය යොමු කරන්න.


ඔබේ සහකරුගේ අත ඔහුගේ පිට දිගේ තබා සම්බාහනය කරන්න. මුළු මතුපිටටම පීඩනය යොදන්න. නළල මත ඇති මාංශ පේශි ගැන අමතක නොකරන්න. ඔබේ චලනයන් සුමට නමුත් ශක්තිමත් විය යුතුයි. ඉන්පසුව අත්ල ගෙන එය ඔබේ මාපටැඟිල්ලෙන් රවුම් චලිතයකින් සම්බාහනය කරන්න. සෑම ඇඟිල්ලක්ම සම්බාහනය කිරීමට අමතක නොකරන්න.

1. අවසානයේ හිස සම්බාහනය කරන්න.


ඔබේ සහකරුට පෙරළා තුවායෙන් ආවරණය කරන ලෙස ඉල්ලා සිටින්න. හිස මුදුන මෘදු ලෙස සම්බාහනය කිරීමට ඔබේ මාපටැඟිලි භාවිතා කරන්න. ඔබට වඩාත් ප්‍රසන්න සංවේදනය සඳහා තරමක් සීරීමට හැකිය. ඔබේ මාපටැඟිල්ල සහ දබර ඇඟිල්ල අතර එක් එක් කණෙහි නැමීම් සහ පෙත්ත තත්පර 30ක් පමණ සම්බාහනය කරන්න. ඔබේ මාපටැඟිල්ලෙන් නළල, ඇහි බැම සහ ඇහි බැම අතර ප්‍රදේශය සම්බාහනය කළ හැකි වන පරිදි ඔබේ අත්ල ඔබේ සහකරුගේ මුහුණ මත තබන්න. අවසානයේදී, පන්සල් මෘදු ලෙස සම්බාහනය කරන්න.

ප්රතිවිරෝධතා ගැන අමතක නොකරන්න.

පහත සඳහන් දෑ තිබේ නම් සම්බාහනය කිරීම නිර්දේශ නොකරයි: සමේ තුවාල සහ විශාල මවුල. කොඳු ඇට පෙළේ ගැටළු (හර්නියා, ස්කෝලියෝසිස්, ආදිය). කැටි ගැසීමේ ආබාධ. thrombosis සහ හානි වූ රුධිර වාහිනී. ඔස්ටියෝපොරෝසිස්, ඔන්කොලොජි, දියවැඩියාව (දුර්වල වූ සම) සහ අනෙකුත් බරපතල රෝග. අධික ශරීර උෂ්ණත්වය.

ප්‍රසාද දීමනාව: ඔබේ සම්බාහනය සැබවින්ම අද්විතීය කළ හැකි උපක්‍රම


සම්බාහනය කිරීමට පෙර, තෙල් ඔබේ අත්වල අතුල්ලන්න. ඔබේ සහකරුගේ ශරීරය මත එය වත් නොකරන්න. බොහෝ අවස්ථාවලදී ඔබේ අත්ලෙහි පදනම භාවිතා කරන්න. වඩාත් සංවේදී ස්ථාන සම්බාහනය කිරීමට ඔබේ ඇඟිලි තුඩු භාවිතා කරන්න. අස්ථි වලට පීඩනය යොදන්න එපා. මාංශ පේශි පමණක් සම්බාහනය කරන්න. ඉක්මන් කරන්නට යන්නත් එපා. ශරීරයේ එක් එක් කොටස් කෙරෙහි ප්රමාණවත් අවධානයක් යොමු

Latest news

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට් නිසා කිව්වොතින් ඒක වැරදි නෑ. අවිනිශ්චිත ක්‍රීඩාව ක්‍රිකට් බව ලෝකේ...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන අතර අයිතිකරුවන් ගැන බොහෝ දේ කියන්න. නමුත් සෑම කෙනෙකුම මුළු...

ගුණැති කෙසෙල්මුව විවිධ රස වලින් රෙසිපි 5ක් මෙන්න.

1. කෙසෙල්මුව සීනි සම්බෝල. අවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය :- කෙසෙල්මුව 1, ලියාගත් ළූණු ගෙඩි 1, කරපිංචා කොළ ස්වල්පයක්, හාල්මැස්සො ග්‍රෑම් 100 පමණ,...

නිෂ්පාදන නිර්මාණයේ සැබෑ විශිෂ්ටතම නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

"යක්ෂයා විස්තර තුළ සිටී, ”ප්‍රසිද්ධ ප්‍රකාශනය පවසන අතර එය එදිනෙදා අයිතම සැලසුම් කිරීම සඳහා විශේෂයෙන් සත්‍ය වේ. කෝපි බෑගයක...
- Advertisement -spot_imgspot_img

දැක්ක ගමන් මිලදී ගන්න හිතෙන අපූරු නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

අවම වශයෙන් එක් වරක් සාප්පු සවාරි ගිය ඕනෑම අයෙකු පරීක්ෂාවට එරෙහි වීම සහ රාක්කයේ ඇති නිෂ්පාදන පුදුම සහගත ලෙස...

රසම රස ඥානකතා ගෙදරදීම හදාගන්න විදිහ මෙන්න.

පිටි කෝප්ප 1බේකින් පවුඩර් තේ හැඳි 1බිත්තර 1සීනි 75gවැනිලා තේ හැඳි 1බටර් 50gකිරි ස්වල්පයක්. සාදන ක්‍රමය මුලින්ම සීනි හා බිත්තර හොදින්...

Must read

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට්...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන...
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you