free page hit counter
ලස්සන වෙන්න රහස්ඔබ දිනපතා පළදින මේ දේ නිසා ඔබේ ශරීරයට මෙහෙම...

ඔබ දිනපතා පළදින මේ දේ නිසා ඔබේ ශරීරයට මෙහෙම වෙයි කියා ඔබ සිතුවාද ?

-

- Advertisment -spot_img

කාන්තාවන් සතුටු කිරීම උදෙසා වර්ථමාණයේ ආවරණ සහ කප් දක්වා බ්‍රා සුවිශේෂී හැඩයන්ගෙන් සහ මෝස්තර වලින් ලබා ගත හැකිය. ඔබේ ඇඳුම් සඳහා පදනමක් නිර්මාණය කිරීම සහ ඔබ හොඳ පෙනුමක් ඇති කිරීම හැරුණු විට, බ්‍රා සෑදී ඇත්තේ විවිධාකාරයෙන් ඔබට ප්රතිලාභ ලබා දීම සඳහා යි.
බ්‍රා පැලදීම ගැන ඔබට තවමත් රුචියක් නැතිනම් අපි කැමතී ඔබට ඒ තුලින් ලබාගත හැකි යහපත් දේවල් කිහිපයක් ගෙනහැර දක්වන්නට. ඉතිං I Love You අපි මේ ගැන හොයා බැලුවා.

1. ඔබේ බෙල්ල වේදනාවක් අඩු වනු ඇත.


විශාල පියයුරු ඔබේ පිටුපසට බලපාන බව ඔබ අසා ඇති. අවාසනාවකට මෙන්, ප්‍රමාණයෙන් විශාල පියයුරු තිබීම බෙල්ලේ පිටුපසට හා උරහිස් වලට කැක්කුමක් ඇති කරයි. සමහර අය ඔවුන්ගේ වෛද්යවරුන්ගේ උපදෙස් පරිදි, පියයුරු අඩු කිරීම සඳහා ගියත්, සුවපහසු හා හොඳින් ගැලපෙන බ්‍රා එකක් ඇඳීම ඔබට උපකාර කිරීමට සහ මෙම වේදනාව සමනය කිරීමට උපකාරී වේ.

2. ඔබේ කොඳු ඇට පෙළ වඩා හොඳ විය හැකිය.


ගුරුත්වාකර්ෂණයෙන් අප කිසිවෙකුටත් මිදී ජීවත් වීමට නොහැකියි. ඔබේ පියයුරු වල බර අසහනය ඇති කළ හැකි බව සලකන විට, ඔබේ ඉරියව්ව ද එම හේතුවටම බලපායි. ආධාරක සඳහා බ්‍රා එකක් ඇඳීම ඔබට වඩා හොඳ ඉරියව්වක් සහ කොඳු ඇට පෙළේ ගැටළු අවම කර ගැනීමට උපකාරී වේ.

3. ව්‍යායාම කිරීමේදී පහසුයි.


අවාසනාවකට මෙන්, සමහර ගැහැණු ළමයින් සහ කාන්තාවන්ට ව්‍යායාම අතරතුර පියයුරු වේදනාව අත්විඳියි. මෙය සිදුවන්නේ සාමාන්‍යයෙන් ඔබේ ශරීරය පැද්දීම, ධාවනය කිරීම හෝ ව්‍යායාම කිරීමේදී පියයුරු පටක වල චලනය නිසාය. විසඳුම සරලයි: ක්‍රීඩා බ්‍රා එකක් අඳින්න. මෙය ඔබේ පිටුපස ඉහළ කොටසට උපකාරී වන අතර, ඇත්ත වශයෙන්ම, ව්‍යායාම මගින් ඇතිවිය හැකි ඕනෑම වේදනාවක් අඩු කරනු ඇත.

4. ඔබට ආත්ම විශ්වාසය ඇතිවේ.


ප්‍රසිද්ධ නිරූපිකාවක් සහ ව්‍යාපාරික කාන්තාවක් වන ඩිටා වොන් ටීස් වරක් පැවසුවේ “ඔබේ හොඳ යට ඇඳුම් දින වකවානු සඳහා ඉතිරි නොකරන්න, එය ඔබ වෙනුවෙන් අඳින්න.” ඇයගෙන් අපට ලැබෙන්නේ අප සියල්ලන්ම වැදගත් පණිවිඩයකි. බ්‍රා එකක් හෝ යට ඇඳුම් කට්ටලයක් ඇඳීමේ ඔබට ඔබව සුන්දර යැයි හැඟේ නම්, එය පැලදීම තමන්ගේ වැදගත් දවස තවත් ලස්සන කරනු ඇති.

5. ඔබ විලාසිතාවක් ලෙස පෙනෙනු ඇත.


ඔබ සැමවිටම උත්සාහ කරන්නේ ඔබේ ඇඳුම් යට බ්‍රා පටි සඟවා ගැනීමටද? තවදුරටත් බිය නොවන්න. විලාසිතා ප්‍රවණතාවක් වර්ධනය වෙමින් පවතින අතර එය බොහෝ කාන්තාවන්ට ඔවුන්ගේ බ්‍රාස් විලාසිතාවෙන් හා හැඩයෙන් පෙන්වීමට පෙළඹී ඇත. ඒ සඳහා, ලස්සන පෙනුමක් ඇති බ්‍රා එකක් තෝරාගෙන ඉහළ ඉණ සායක් හෝ කලිසමක් සමඟ එය ගලපන්න. ඉහළ කොටස සමග එය සමබර කරන්න. එය කොතරම් හොඳදැයි ඔබට බලාගැනීමට පුළුවනි.

6. කිරි දෙන විට ඔබට වඩා හොඳ අත්දැකීමක් තිබිය හැකිය.


මව් කිරි දෙන කාල වකවානුව තුල රැහැන් රහිත බ්‍රා ඇඳීම ඔබට වඩා සුව පහසු ගතියක් දැනේ. ඔබ එන්ජෝර්ජ්මන්ට් අත්විඳින්නේ නම් (එය කිරි කාන්දු වීමේ ඉතා ස්වාභාවික ක්‍රියාවලියකි), අවශෝෂක හෙදි පෑඩ් එකක් භාවිතා කරන්න. ඔබ නිතිපතා බ්‍රා එකක් අඳිනවාද? ඔබ එසේ කරන්නේ නම්, ඔබ අත්විඳින ප්‍රධාන වාසිය කුමක්ද? ඔබේ ප්‍රියතම බ්‍රා වර්ගය කුමක්ද? බෙදාගන්න අපත් සමග.

Latest news

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට් නිසා කිව්වොතින් ඒක වැරදි නෑ. අවිනිශ්චිත ක්‍රීඩාව ක්‍රිකට් බව ලෝකේ...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන අතර අයිතිකරුවන් ගැන බොහෝ දේ කියන්න. නමුත් සෑම කෙනෙකුම මුළු...

ගුණැති කෙසෙල්මුව විවිධ රස වලින් රෙසිපි 5ක් මෙන්න.

1. කෙසෙල්මුව සීනි සම්බෝල. අවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය :- කෙසෙල්මුව 1, ලියාගත් ළූණු ගෙඩි 1, කරපිංචා කොළ ස්වල්පයක්, හාල්මැස්සො ග්‍රෑම් 100 පමණ,...

නිෂ්පාදන නිර්මාණයේ සැබෑ විශිෂ්ටතම නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

"යක්ෂයා විස්තර තුළ සිටී, ”ප්‍රසිද්ධ ප්‍රකාශනය පවසන අතර එය එදිනෙදා අයිතම සැලසුම් කිරීම සඳහා විශේෂයෙන් සත්‍ය වේ. කෝපි බෑගයක...
- Advertisement -spot_imgspot_img

දැක්ක ගමන් මිලදී ගන්න හිතෙන අපූරු නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

අවම වශයෙන් එක් වරක් සාප්පු සවාරි ගිය ඕනෑම අයෙකු පරීක්ෂාවට එරෙහි වීම සහ රාක්කයේ ඇති නිෂ්පාදන පුදුම සහගත ලෙස...

රසම රස ඥානකතා ගෙදරදීම හදාගන්න විදිහ මෙන්න.

පිටි කෝප්ප 1බේකින් පවුඩර් තේ හැඳි 1බිත්තර 1සීනි 75gවැනිලා තේ හැඳි 1බටර් 50gකිරි ස්වල්පයක්. සාදන ක්‍රමය මුලින්ම සීනි හා බිත්තර හොදින්...

Must read

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට්...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන...
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you