free page hit counter
ලස්සන වෙන්න රහස්මිනිත්තු 2 කින් කාන්තා ඔබට සිහින් පෙනුමක් ලබා ගත...

මිනිත්තු 2 කින් කාන්තා ඔබට සිහින් පෙනුමක් ලබා ගත හැකි පුදුම සහගත උපක්‍රම 10 ක්

-

- Advertisment -spot_img

අපව පරිපූර්ණ හැඩයකින් තබා ගැනීම සැමවිටම කළ නොහැකි නමුත් අප සියල්ලන්ම විශිෂ්ට ලෙස පෙනීමට අවශ්‍ය අවස්ථාවන්ට මුහුණ දී ඇති අතර එසේ කිරීමට ඇත්තේ මිනිත්තු කිහිපයක් පමණි. මෙම අවස්ථාවන් සඳහා I Love You හි අපි ඔබට ක්ෂණිකව දීප්තිමත් පෙනුමක් ලබා ගැනීමට උපකාර වන වඩාත් ඵලදායී උපක්රම කිහිපයක් එක්කාසු කරගෙන ඇත!

සුවපහසු පාවහන් තෝරන්න.


ඔබේ කකුල් දිගු කිරීමට සහ ඔබේ ශරීරය සිහින් වීමට නම් ඔබ ඔබේ සමේ වර්ණයට සමාන සපත්තු පැළඳිය යුතුයි. එබැවින් ලා දුඹුරු, නිරුවත්, දුඹුරු හෝ ඔබේ කකුල් වල වර්ණයට ආසන්නතම වර්ණය කකුලේ පෙනුම දිගු කරයි. ඔබ කලිසම් හෝ ටයිට්ස් පැළඳ සිටී නම් ඔබ පැළඳ සිටින දෙයට සමාන වර්ණ සපත්තු තෝරන්න. මෙම උපක්‍රමය ක්‍රියාත්මක වන්නේ එය දෘශ්‍යමය වශයෙන් ඔබේ කකුල් වලට දිග එකතු කරන අතර ඔබ අඟල් කිහිපයක් උසින් පෙනෙන බැවිනි.

ඉතා කුඩා හෝ විශාල ඇඳුම් ඉවත් කරන්න.


කුඩා හෝ විශාල ප්‍රමාණයේ දේවල් මිලදී නොගන්න. එවැනි ඇඳුම් ඔබේ අඩුපාඩු පමණක් අවධාරණය කරනු ඇති අතර දෘශ්යමය වශයෙන් පවුම් කිහිපයක් එකතු කරනු ඇත. ඔබේ ඇඳුම ඔබට ගැළපිය යුතු අතර එය ඔබට අවශ්‍ය දේ ඉස්මතු කළ යුතු අතරම කිසියම් අඩුපාඩුවක් සඟවයි.

සෑම විටම ඔබේ පිටුපස කෙළින් තබා ගන්න.


හොඳ ඉරියව්වක් සෑම කාන්තාවක්ම විශිෂ්ට පෙනුමක් ලබා ගත හැකි අතර එය ඔබේ ඉණ ඉතා සිහින් කරයි. එය ඔබව කෙටි සහ පළල් පෙනුමක් ඇති කරනවා පමණක් නොව සෞඛ්‍ය ගැටලු ඇති කළ හැකි බැවින් එය නරක පුරුද්දක් වන්නේ එබැවිනුයි. මෙය වළක්වා ගැනීම සඳහා සෑම විටම ඔබේ පිටුපස කෙළින් තබාගෙන ඔබේ තට්ටම් තරමක් ආතතියෙන් තබා ගන්න. ඔබේ හිස මුදුනේ සිට පහලට නූලක් ඇද ඇති බවට සිතන්න.

මූලික වේශ නිරූපණ ශිල්පීය ක්රම ඉගෙන ගන්න.


වේශ නිරූපණයන් දැමීමෙන් ඔබේ මුහුණ වඩාත් පටු වන අතර එය ද්විත්ව නිකට පවා සැඟවිය හැක. අදුරු වර්ණ සහ ලා වර්ණයන් නිවැරදිව භාවිතා කරන්නේ කෙසේදැයි ඔබ ඉගෙන ගත යුතුයි. මතක තබා ගත යුතු ප්‍රධාන රීතිය නම් ඔබට සැඟවීමට අවශ්‍ය සියල්ල අඳුරු කිරීම සහ ඔබට ඉස්මතු කිරීමට අවශ්‍ය සියල්ල පැහැපත් කිරීමයි.අයදුම් කිරීමේ අනුපිළිවෙල මතක තබා ගැනීම ද වැදගත් ය. පළමුව ඔබ උද්දීපනයක් භාවිතා කරන්න. ඉන්පසු අඳුරු වර්ණය යොදන්න. ඇත්ත වශයෙන්ම දාර අදෘශ්යමාන විය යුතු බව අමතක කරන්න එපා. ප්‍රවේශමෙන් දීප්තිමත් වේශ නිරූපණය කරන්න. උදාහරණයක් ලෙස රතු ලිප්ස්ටික් නිකට සහ හකු රේඛා ඉස්මතු කරයි.

ඔබේ සමේ වර්ණය තරමක් අඳුරු කරන්න.


ඔබේ සම පැහැපත් වන තරමට පෙනෙන අමතර පවුම් සහ සෙලියුලයිට් ප්‍රමාණය අඩු වේ. සන්ටන් සඳහා හොඳම විකල්පය වන්නේ ලෝකඩය. ඔබ සරල නීති කිහිපයක් අනුගමනය කළ යුතුයි: පළමුවෙන්ම ඔබේ සම පිරිසිදු කර ශරීරයේ ස්ක්‍රබ් එකක් භාවිතා කරන්න. ඉන්පසුව විශේෂ ක්රීම් සමග ඔබේ සම තෙතමනය කරන්න. – ඔබට වියළි සමක් තිබේ නම් ස්ක්‍රබ් එකක් වෙනුවට සිනිඳු ස්පොන්ජියක් භාවිතා කරන්න. ඔබේ සම කිහිප වතාවක් මොයිස්චරයිසින් කරන්න. ඔබේ දණහිස සහ වැලමිට කෙරෙහි නිශ්චිත අවධානයක් යොමු කරන්න.

නිවැරදි රෙදි තෝරන්න.


රළු ද්රව්යවලින් සාදා ඇති ඇඳුම් හෝ ඉතා තදින් ඇති ඇඳුම් මිලදී නොගන්න. හතරැස් සිල්වූට් සහ කෝණික රේඛා වලින් වළකින්න. ඒවා ඕනෑම ගැටළු සහිත ප්‍රදේශයකට පමණක් අවධානය යොමු කරයි. කිසියම් අඩුපාඩු වසා ගැනීමට සිනිඳු සහ නම්යශීලී රෙදිවලින් සාදන ලද ඇඳුම් තෝරාගන්න.

නිවැරදි උපාංග තෝරන්න.


තද ස්කාෆ් සහ ජර්සි ඔබේ සමස්ත ප්‍රතිරූපයට බර විය හැකිය. ඔබට එය පටියක් යටට ඇලවීමට හැකි වන පරිදි ස්කාෆ් එකක් පැළඳ එය ලිහිල් කළ හැකිය. රවුම් හෝ V-හැඩැති ගෙල සහිත ජර්සි හොඳම තේරීම වේ. තවද බෙල්ලේ කලාපය අසල බොත්තම් 2-3 ක් නොදැමෙන්න. විශාල නොවන දිගු මාල සහ කුඩා ස්ටුඩ් කරාබු ඔබේ බෙල්ල දිගු කරන අතර ඔබේ ඩෙකොලෙට් කලාපය යටින් ඉරි ඉරි ඉරන විට ඔබේ ප්‍රතිරූපය පරිපූර්ණ කරයි.

ඔබේ ගැටළු සහිත ප්‍රදේශ යටින් ඉරි නොඉඳින්න.


සමහර විට ගැහැණු ළමයින් ගැටළු සහිත ප්රදේශයක් අධික ලෙස ආවරණය කිරීමෙන් සැඟවීමට උත්සාහ කරති. මෙම ප්‍රදේශ වැඩි අවධානයක් ආකර්ෂණය කර ගැනීම නිසා මෙය සැබවින්ම අපේක්ෂිත බලපෑමට ප්‍රතිවිරුද්ධ දෙයකි. නිදසුනක් වශයෙන් ඔබ ඔබේ උකුලේ පෙනුමට අකමැති නම් විශාල සාක්කු හෝ කිසියම් මුද්රණයක් හෝ රූප සටහන් සහිත ජීන්ස් අඳින්න එපා. ගැටළු සහිත ප්රදේශයකට ඔබ අඩු අවධානයක් යොමු කරවීම වඩාත් සුදුසුයි. ඔබේ සමස්ත පෙනුමට එය වඩාත් සුදුසු වනු ඇත.

ඔබේ කොණ්ඩා මෝස්තරකරුගෙන් විමසන්න.


විශාල හා අලංකාර කොණ්ඩා මෝස්තර ඔබේ පෙනුමට අසමතුලිතතාවයක් ඇති කළ හැකිය. මධ්යම ප්‍රමාණයක දිගකින් යුතුව කොණ්ඩය කැපීම හෝ උරහිස් මට්ටමට දිග තබා ගැනීම සඳහා මනාප දෙන්න. ඔබේ බෙල්ල හිසකෙස් යට සැඟවී ඇති විට කන් අසල හිසකෙස් තරමක් දිගු වන විට කොටට කොණ්ඩය කැපීම හොඳ පෙනුමක් ඔබට ලබාදෙයි.
දිගු හා සෘජු කෙස් සාමාන්යයෙන් තරබාරු ගැහැණු ළමයින්ට ගැලපෙන්නේ නැත. එවැනි කොණ්ඩා මෝස්තර ගැටළු සහිත ප්රදේශ අවධාරණය කරයි. ඔබේ දිගු කොණ්ඩය අත්හැරිය නොහැකි නම් උරහිස් වලට ඉහලින් කොණ්ඩයට යම් පරිමාවක් එකතු කිරීමට උත්සාහ කරන්න.

හැඩ ඇඳුම් භාවිතා කරන්න.


හැඩ ඇඳුම් ඔබට සිහින් සහ යෝග්‍ය පෙනුමක් ලබා දීමට උපකාරී වේ. මන්ද එය කාන්තාවන්ට ඔවුන්ට ඇඳීමට අවශ්‍ය ඕනෑම දෙයකින් විශිෂ්ට පෙනුමක් ලබා ගැනීමට අවස්ථාව ලබා දෙන බැවිනි. ඊට අමතරව එය අතිරික්ත බර ඇති කාන්තාවන්ට පමණක් නොව උදරයේ සහ උකුල් ප්‍රදේශවල සෙලියුලයිට් හෝ රැලි සැඟවීමට කැමති කාන්තාවන්ටද ප්‍රයෝජනවත් වේ.

Latest news

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට් නිසා කිව්වොතින් ඒක වැරදි නෑ. අවිනිශ්චිත ක්‍රීඩාව ක්‍රිකට් බව ලෝකේ...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන අතර අයිතිකරුවන් ගැන බොහෝ දේ කියන්න. නමුත් සෑම කෙනෙකුම මුළු...

ගුණැති කෙසෙල්මුව විවිධ රස වලින් රෙසිපි 5ක් මෙන්න.

1. කෙසෙල්මුව සීනි සම්බෝල. අවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය :- කෙසෙල්මුව 1, ලියාගත් ළූණු ගෙඩි 1, කරපිංචා කොළ ස්වල්පයක්, හාල්මැස්සො ග්‍රෑම් 100 පමණ,...

නිෂ්පාදන නිර්මාණයේ සැබෑ විශිෂ්ටතම නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

"යක්ෂයා විස්තර තුළ සිටී, ”ප්‍රසිද්ධ ප්‍රකාශනය පවසන අතර එය එදිනෙදා අයිතම සැලසුම් කිරීම සඳහා විශේෂයෙන් සත්‍ය වේ. කෝපි බෑගයක...
- Advertisement -spot_imgspot_img

දැක්ක ගමන් මිලදී ගන්න හිතෙන අපූරු නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

අවම වශයෙන් එක් වරක් සාප්පු සවාරි ගිය ඕනෑම අයෙකු පරීක්ෂාවට එරෙහි වීම සහ රාක්කයේ ඇති නිෂ්පාදන පුදුම සහගත ලෙස...

රසම රස ඥානකතා ගෙදරදීම හදාගන්න විදිහ මෙන්න.

පිටි කෝප්ප 1බේකින් පවුඩර් තේ හැඳි 1බිත්තර 1සීනි 75gවැනිලා තේ හැඳි 1බටර් 50gකිරි ස්වල්පයක්. සාදන ක්‍රමය මුලින්ම සීනි හා බිත්තර හොදින්...

Must read

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට්...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන...
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you