free page hit counter
කියවන්නමුදලක් වැය නොකර ඔබේ නිවස වඩාත් සුඛෝපභෝගී පෙනුමක් ලබා...

මුදලක් වැය නොකර ඔබේ නිවස වඩාත් සුඛෝපභෝගී පෙනුමක් ලබා ගැනීමට ක්‍රම 6 ක් මෙන්න.

-

- Advertisment -spot_img

සමහර අය සිතන්නේ ඔබේ නිවස දිලිසෙන සඟරා වල ඔබ දකින ආකාරයේ පෙනුමක් ලබා ගැනීමට අතක් සහ පාදයක් වැය වන බවයි. ඒ වගේම තවත් අය තමන්ගේ නිවෙස් තුළ සුළිසුළං වර්ණ සහ රටා භාවිතා කරනවා ඔවුන්ව සුඛෝපභෝගී පෙනුමක් ලබා දීමට. කෙසේ වෙතත්, අලංකාර නිවසක රහස සරල බව සහ අවමවාදය තුළ පවතී.

  1. වර්ණවත් තුවා සුදු ඒවා සමඟ ප්රතිස්ථාපනය කරන්න.

විචිත්‍රවත් මුද්‍රණ සහිත වර්ණවත් තුවා සුන්දර පෙනුමක් ඇති නමුත් ඔබට ඔබේ නාන කාමරයට අලංකාරයක් ලබා දීමට අවශ්‍ය නම්, ඔබේ මොළය අවුල් නොකරන්න, සුදු තුවා මිලදී ගන්න. ඔබේ නාන කාමරයේ ප්‍රාථමික වර්ණ කුමක් වුවත්, සුදු පැහැය ඕනෑම දෙයක් සමඟ හොඳින් ගැලපේ.

  1. සුදු ඇඳ ඇතිරිලි භාවිතා කරන්න.

විශ්වාස කරන්න හෝ නොවන්න, සුදු ඇඳ ඇතිරිලි පිරිසිදු කිරීමට පහසුය – බ්ලීච් ටිකක් සහ ඇඳ ඇතිරිලි අලුත්ම පෙනුමක්. ඊට අමතරව, එය බොහෝ වර්ණ ඇඳ ඇතිරිලි මෙන් නොව අධික උෂ්ණත්වයන්ට ඔරොත්තු දිය හැකිය. එය වර්ණවත් විසි කිරීම් සහ කුෂන් සමඟ පහසුවෙන් එය ඒකාබද්ධ කිරීමට ඔබට නිදහස ලබා දෙයි.

  1. පළතුරු සමග සැරසීම.

පළතුරු භාජන කිහිපයක් මේස මත හෝ කවුන්ටර මත තැබීමෙන් ඔබට ඔබේ කුස්සියට හෝ විසිත්ත කාමරයට වැඩි ජීවයක් ගෙන ඒමට හැකිය. සමහර අවස්ථාවලදී ව්යාජ පලතුරු භාවිතා කිරීම කමක් නැතත්, බොහෝ නිර්මාණකරුවන් සැබෑ පලතුරු භාවිතා කිරීමට කැමති බව මතක තබා ගන්න. වර්ණ නිසි ලෙස ඒකාබද්ධ කිරීමට වග බලා ගන්න, ඔබ පරිපූර්ණ සංයෝජනයක් සොයාගත් පසු, එය සරලව තබා එය ඉක්මවා නොයන්න.

  1. ආලෝක ප්‍රභව කිහිපයක් තිබීම.

ඔබගේ උඩිස් අකුණු මඟින් සියලු වැඩ කිරීමට සලස්වන්න එපා. සමහර අවස්ථාවලදී, එය ඉතා රළු සහ දීප්තිමත් විය හැකි බැවින්, එය සම්පූර්ණයෙන්ම ඉවත් කිරීම වඩා හොඳය. ඒ වෙනුවට, කුඩා මේස ලාම්පු, ඉටිපන්දම් හෝ නූල් ලාම්පු එකතු කරන්න. මේ ආකාරයෙන්, ඔබ පහසුවෙන් සුවපහසු වාතාවරණයක් නිර්මාණය කරනු ඇත.

  1. ඔබේ දර්පණ රාමු කරන්න.

සාමාන්ය කැඩපතක් ඕනෑම කාමරයක් සඳහා ආකර්ෂණීය උපාංගයක් බවට පත් කළ හැකිය. සාමාන්‍යයෙන්, එයට විශාල මුදලක් අවශ්‍ය නොවන අතර DIY ඔබේ තේ කෝප්පය නොවුනත් පහසුවෙන් කළ හැක. තෝරා ගැනීමට පුළුල් පරාසයක රාමු ඇති අතර, ඒවා ඔබේ කාමරයට හොඳින් ගැලපෙන පරිදි ඔබට ඒවා අභිරුචිකරණය කළ හැකිය.

  1. ගැලපෙන කට්ටල මිලදී ගන්න.

සබන් ඩිස්පෙන්සර්, බහාලුම් සහ දත් බුරුසු රඳවනය එකිනෙකට ගැලපෙන බවට වග බලා ගන්න. මේ ආකාරයෙන්, ඔබේ කාමර වඩාත් සංවිධිත සහ පවා අවුල් සහගත ලෙස පෙනෙනු ඇත. බොහෝ ඩොලර් වෙළඳසැල් ලාභ කට්ටල ලබා දෙන අතර, විවිධත්වය ඔබව යටපත් කරන්නේ නම්, උදාසීන වර්ණ සහ අවම මෝස්තර සමඟ යන්න.

Latest news

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට් නිසා කිව්වොතින් ඒක වැරදි නෑ. අවිනිශ්චිත ක්‍රීඩාව ක්‍රිකට් බව ලෝකේ...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන අතර අයිතිකරුවන් ගැන බොහෝ දේ කියන්න. නමුත් සෑම කෙනෙකුම මුළු...

ගුණැති කෙසෙල්මුව විවිධ රස වලින් රෙසිපි 5ක් මෙන්න.

1. කෙසෙල්මුව සීනි සම්බෝල. අවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය :- කෙසෙල්මුව 1, ලියාගත් ළූණු ගෙඩි 1, කරපිංචා කොළ ස්වල්පයක්, හාල්මැස්සො ග්‍රෑම් 100 පමණ,...

නිෂ්පාදන නිර්මාණයේ සැබෑ විශිෂ්ටතම නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

"යක්ෂයා විස්තර තුළ සිටී, ”ප්‍රසිද්ධ ප්‍රකාශනය පවසන අතර එය එදිනෙදා අයිතම සැලසුම් කිරීම සඳහා විශේෂයෙන් සත්‍ය වේ. කෝපි බෑගයක...
- Advertisement -spot_imgspot_img

දැක්ක ගමන් මිලදී ගන්න හිතෙන අපූරු නිර්මාණ කිහිපයක් මෙන්න.

අවම වශයෙන් එක් වරක් සාප්පු සවාරි ගිය ඕනෑම අයෙකු පරීක්ෂාවට එරෙහි වීම සහ රාක්කයේ ඇති නිෂ්පාදන පුදුම සහගත ලෙස...

රසම රස ඥානකතා ගෙදරදීම හදාගන්න විදිහ මෙන්න.

පිටි කෝප්ප 1බේකින් පවුඩර් තේ හැඳි 1බිත්තර 1සීනි 75gවැනිලා තේ හැඳි 1බටර් 50gකිරි ස්වල්පයක්. සාදන ක්‍රමය මුලින්ම සීනි හා බිත්තර හොදින්...

Must read

අපේ ක්‍රිකට් මුළු ලෝකයටම… Our brand of cricket to the world…

රටක් විදියට අපි හැමෝම එකතු වුණේ, එකක් වුණේ ක්‍රිකට්...

සාමාන්‍ය තත්ත්වයෙන් බැහැර වූ නිවාස 7ක්.

අසාමාන්ය වර්ණ සහ අතිවිශිෂ්ට සැරසිලි අපගේ ස්ථාන අද්විතීය වන...
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you